KONST / Litografier / Färgserigrafi 12871453
nr 1287 1453
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 57x80 cm
Kondition: glaset med intorkad tejp, skadat glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:08:30
5/11 15:27:30
1.000 kr
5/11 21:39:43
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj